KURSY FITNESS AEROBIKU, KURS INSTRUKTORA AEROBIKU, INSTRUKTOR AEROBIKU, KURS AEROBIKU, KURS INSTRUKTORSKI, KURSY FITNESS, muzyka do aerobiku, muzyka fitness, muzyka do fitness, profesjonalna muzyka fitness, płyty muzyczne do aerobiku, płyty muzyczne do fitness, cd do aerobiku, cd do fitness

 

Pomy¶lnego 2017 roku !! Kolejny kurs basic aerobics już od15.03 w Olsztynie!! Body Ball , Push&Pump, Shape&Step już niebawem!!
:: szkoła fitness
SPRING CONVENTION - WROCŁAW 11 MARCA 2005


Wśród występującego grona prezenterów można było nauczyć się unikalnej, bo prawdziwej mistrzowskiej metodyki i techniki wykonywanych ćwiczeń. Żadna bowiem szkoła nie skupia tylu mistrzów, co Aerofit. Wymienić tu należy m.in. Kennetha Leeuwina - wielokrotnego mistrza świata tae-kwon-do, Elżbietę Borecką-Brzóska - Multimedalistkę światowego, europejskiego i polskiego fitness, Joannę Solan - Wice-mistrzynię gimnastyki akrobatycznej, Roberta Obarę - 3-krotnego Mistrza tai chi, Roberta Jażdżewskiego - Mistrza Polski w aerobiku sportowym. Gościem specjalnym oprócz Kennetha był Sebastian Piątek - Polak przebywający za granicą, i Aleksandra Zarębska - metodyk fitness i doktorantka na AWF Gdańsk. Nie sposób pominąć prezentujące wysoki poziom wyszkolenia wychowanki Elżbiety Charbickiej.


REFLEKSJE:
  • Wspomagamy osobowość i kreatywność! To, co odzwierciedla indywidualność to swoiste utrzymywanie ciała podczas zadań ruchowych. O ile techniki wzmacniania w pozycjach izolowanych nie da się przerobić, o tyle układ ciała i jego prowadzenie w technice dance może u wykonawców wyraźnie różnić się. Taki oryginalny sposób wykonania pokazały CreoTeamki oraz Sebastian Piątek, debiutujący na scenie Aerofitu instruktor, który nczym wirująca piłeczka podniósł poziom nie tylko tętna... pokazując efektowne skoczne elementy.
  • Poziom uczestniczących osób był zróżnicowany i to właśnie stało się podstawą do oceny metodyki zastosowanej w pokazach. Mistrzowską metodykę pokazała autorka programów CEF Elżbieta Charbicka, która bardzo cierpliwie i efektywnie nauczyła skomplikowanej kompozycji choreograficznej. Doświadczenie jest kluczem otwierającym wiele drzwi. "Skomplikowana choreografia nie powinna być problemem, na łatwiznę idą ci, którzy nie znają zaawansowanych metod choreograficznych, uczestnicy mojej lekcji przekonali się, że wszystkiego można się nauczyć. A zadowolenie jest tym słodsze im większy problem rozwiążemy..." - powiedziała szefowa Aerofitu.
  • Prostota czy atrakcyjność? Nie można tej sprawy rozwiązać jedną sugestią czy wskazówką! Drogowskazem może być tutaj poziom wyszkolenia instruktora. Jeżeli poprowadzi grupę od najprostszych zadań poprzez bardziej zaawansowane, czy finezyjnie wykonanie - zadowolenie grupy będzie rosło. Atrakcyjność lekcji powinna polegać m.in. na nowej choreografii, na zmodyfikowanej formie lekcji, na innym sposobie wykonania już znanych ćwiczeń, na bardziej skomplikowanych strukturach ruchu. O zmęczeniu będzie decydowała intensywność lekcji, ale nie jest to "bułka z masłem". Lekcje Push & Pump, Push & Pilates, Balls & Tubs są każdorazowo atutami konwencji Aerofitu.
  • Mocne uderzenie - tętna? Dynamika. Jest ona związana z tempem muzycznym, które wymusza szybsze ruchy oraz przejście do odpowiedniej dawki podskoków. Power osiągniemy w lekcji tae bo, czy boks - aerobiku. Należy jednak pamiętać o równie efektywnym prowadzeniu lekcji technicznej. Można podnieść tempo seriami " szafo", czy podskokami z wykonaniem "skakanki" czy "gruszki". Nie zapominajmy o właściwej technice - tej uczymy się w długim procesie - ale na pewno nie na konwencjach! Kenneth bacznie obserwował uczestników swojej lekcji - "Najwyżej kilkanaście osób z sali potrafiło precyzyjne uderzyć! Dlatego zdecydowałem się poćwiczyć oddzielnie elementy i zrezygnowałem z choreografii!" - powiedział Kenneth. I to była decyzja doświadczonego mistrza!!!
  • Autorytet i doświadczenie górą! - Najbardziej oblegane lekcje wzmacniające : lekcja Push & Pump z Elą Brzósko - Borecką i Push & Pilates z Elżbietą Charbicką.
  • Nie statyczno-mentalne lecz dynamiczne formy króluja od wieków jako najbardziej popularne. Kluby fitness skupiają grupy ludzi pragnących odreagować stress, a ten znika jak kamfora w ćwiczeniach dynamicznych. Przeładowany umysł szuka rozładowania w ekspresji ciała. Radość to podtrzymanie życia - tę radość dali prezenterzy Aerofit Spring Convention! Odebrali - liczne podziękowania i szerokie, promienne uśmiechy na każdej mijanej twarzy!
  • Podziękowania należą się firmie Olimp, która ufundowała napoje energetyczne oraz Addict, która zaprezentowała najnowsze stroje fitness.
  • Konwencję poprzedziły dwa workshopy - Tae Bo i Healthy Conditionning. Na pierwszym uczestnicy uczyli się głównie podstawowych elementów i był to ich pierwszy kontakt z tą formą, drugi był skarbnicą prozdrowotnych zasad wzmacniania, a tym samym podsumowaniem wszystkich programów prezentowanych na rynku. Głęboka analiza techniki izolacji kręgosłupa i sposobu prowadzenia poszczególnych części lekcji pokazała dużą wiedzę i doświadczenie prowadzącej Elżbiety Charbickiej, autorki wszystkich programów Aerofitu. Z nami naprawdę warto!
  • Zapraszamy na kolejna konwencję Aerofitu, ale tym razem wyjątkowa, bo jubileuszową XV! Zarezerwujcie czas na 11-12-13 LISTOPADA 2005!!!!

 

:: Partnerzy

fitprofit

:: sonda
Poszukuj? kursu podstawowego..
-
-
-
-
-
Jestem zainteresowana kursem w:
-
-
-
-


KURSY FITNESS WROCŁAW, KURSY AEROBIKU WROCŁAW, KURSY FITNESS OLSZTYN, KURSY AEROBIKU OLSZTYN, KURSY FITNESS AEROBIKU GDAŃSK, KURSY FITNESS AEROBIKU BIAŁYSTOK, KURSY FITNESS AEROBIKU ELBLˇG, KURSY FITNESS AEROBIKU EŁK, KURSY FITNESS ŁÓD¬, KURSY AEROBIKU ŁÓD¬, KURSY FITNESS AEROBIKU BIAŁYSTOK, KURSY FITNESS AEROBIKU SOSNOWIEC, KURSY FITNESS AEROBIKU, KATOWICE, KURSY FITNESS AEROBIKU KIELCE